×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۸  
true
false

گردهمایی مدیران وکار شناسان ستاد اقامه نماز منطقه پنج کشوری امروز به ریاست بلدیان مدیر ستاد اقامه نماز خوزستان دراستان ایلام بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام  گردهمایی مدیران وکارشناسان منطقه پنج ستاد اقامه نماز کشوری به ریاست بلدیان مدیر ستاد اقامه نماز استان خوزستان در محل هتل زاگرس استان ایلام بر گزار گردید .در ابتدا رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام ضمن خیر مقدم از حضور مدیران وکار شناسان ستاد اقامه نماز منطقه پنج تقدیر وتشکر کردند .

وی با بر شمردن آسیب های اجتمایی که در حال حاضر جامعه وخصوصا نسل جوانان را تهدید می کند گفت : دین اسلام با جهان بینی توحیدی و سبک زندگی اسلامی، به زندگی هدف و نشاط میدهد تا در پرتو آن انسان به آرامش و جامعه به آسایش دست یابد. دراین میان نقش نماز و سبک زندگی اسلامی به عنوان یکی از مهم ترین مولفه های پیشگیری اجتماعی درآموزه های اسلامی شایان توجه بسیاراست. يکي از پديده هاي مهم و حياتي زندگي انسان ها‌ مسئله‌ عـبادت وسـلامتي روحـي وجسمي است . نماز یکی از ارکان اصلی دین اسلام است که اثرات قابل توجهی خصوصا در نفی آسیب ها، منکرات و دوری از گناهان دارد. در عین حال توجه به این گونه اثرات عظیم و نیز اثرات مخرب حاصل از ضایع نمودن نماز، در جامعه کنونی مورد غفلت واقع شده است.

رضایتی با اشاره به اجلاس سراسری نماز که  آذرماه ا مسال در استان هرمزگان  با موضوع نمازوفضای مجازی برگزار شد اظهار کرد : اقامه واقعی نمازباعث می شود یک کاربر مومن و معتقد با ورود به دنیای دیجیتال، از آسیب های این فضا در امان باشد.

درادامه بلدیان ریاست گردهمایی منطقه پنج ستاد اقامه نماز کشوری هم کاربردی شدن دستاوردهای اجلاس سراسری نماز کشور را مهمترین هدف گردهمایی مناطق مختلف ستاد اقامه نماز عنوان کرد و گفت: اگر امروز اقدام شایسته و بایسته را انجام ندهیم یقیناً فردا دیر خواهد بود. و همه ما در مقابل خداوند که صاحب اصلی نماز است مسئولیم و روز قیامت باید به عنوان اولین پرسش، پاسخگوی خدای سبحان باشیم.

درادامه جلسه: مدیران وکارشناسان بصورت فشرده وکار شناسی شده پیرامون موضوعات ۱تا۵نامه ارسالی از ستاد اقامه نماز کشور به ستاد اقامه نماز منطقه پنج کشوری بحث وتبادل نظر به عمل آمد .که جمع بندی ونتیجه نظرات وپیشنهادات مدیران توسط بلدیان مدیر منطقه پنج ستاد اقامه نماز کشوردر جلسه شورای مناطق روز شنبه ۹۶/۱۰/۳۰ارائه خواهد شد.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false