×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

 

اولین گردهمایی دبیران شورای اقامه نماز ، در روز دوشنبه ۳اردیبهشت سال نود وهفت  با حضوربیش از ۷۰نفر از رابطین و دبیران شورای اقامه نماز دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نمازاستان ایلام، جلسه آموزشی توجیهی دبیران ورابطین ستاد اقامه نماز استان در خصوص نحوه ارزیابی عملکرد فعالیت های ادارات ودستگاه های اجرایی استان در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نمازبا حضوررضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان وقیصوری رئیس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ايلام در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه قیصوری رئیس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ايلام ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه وقدر دانی ازتلاش ستاد اقامه نماز استان ایلام  : بحث ترویج و توسعه نماز را امری مهم و ضروری در جامعه اسلامی برشمرد و افزود: باید با اهتمام و تلاش بیشتر در جهت اقامه این فریضه الهی در دستگاه های اجرایی گام برداشت و با رعایت موازین شرعی و حضور در نماز جماعت به عنوان یک الگو و رفتار اسلامی آن را به دیگران تعمیم داد.

وی بر رعایت خاتمه جلسات در هنگام نماز در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: همه دستگاه ها باید برای احترام به نماز و رعایت دستور العمل ستاد اقامه نماز جلسات خودشان را هنگام نماز پایان داده و ادامه جلسه را بعد از اقامه نماز جماعت ادامه دهند.

وسپس رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از میزبانی بسیار خوب وزحمت فراهم نمودن امکانات مورد نیازاین گردهمایی آموزشی توجیهی از رئیس وکار کنان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تقدیرنمودند.

وی ضمن توجیه کامل دستورالعمل ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان : خواستار انجام کارهای تبلیغاتی و فرهنگ مناسب و استفاده از کلیه ابزارها و امکانات در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ نماز شد و خدمت به فریضه انسان ساز نماز را بسیار مهم برشمرد و خواستار برنامه ریزی و هماهنگی منسجم و مناسب در این زمینه شد.

رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه،  توضیحاتی در خصوص نحوه ارزیابی نماز دستگاه ها و وضعیت نماز در دستگاه های استان ارائه و برنامه های ستاد اقامه نماز را در سال ۹۷تشریح کرد.

در ادامه جلسه کارشناس ارزیابی ونظارت به توجیه دستورالعمل ارزیابی ونظارت برای دبیران شورای اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان پرداخت .و به سؤالات مطرح شده پاسخ داده شد .

در خاتمه دبیران حاضر درجلسه  برای عضویت در هیات ارزیابی یک نفر از دبیران شورای اقامه نماز با کسب اکثریت آراء از بین خود بعنوان نماینده در هیأت ارزیابی ونظارت استان انتخاب کردند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false