×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

 

این دیدارپیرامون برنامه های این ستاد درسال جاری که بصورت سیستماتیک ونظاممند، درادارات ودستگاه های اجرایی عمل خواهد شد بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نمازاستان ایلام، مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان به همراه مسئول خزانه داری با رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار نمود.

در ابتدارضایتی ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات عزیزان در ماه مبارک رمضان با بیان اینکه امروزه بسیاری از آسیب های اجتماعی به خاطر دور افتادن از فرهنگ دینی و فرهنگ اقامه نماز است افزود: در بخشی از جامعه، در کنار فعالیت های خوبی که در سازمان صورت می گیرد به دلیل فضای بازی که در جامعه وجود دارد برخی از آسیب های اجتماعی بر اخلاق و رفتار و منش ما تاثیر گذاشته است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان  درادامه افزود: توجه به واجبات الهی خط قرمزهایی را برای هر فرد ایجاد می کند تا در هر شرایطی فرد از انجام آن امور دوری کند. بر اساس نظرات کارشناسان دینی وقتی افراد نسبت به خطوط قرمز بی توجه می شوند و تنها خود را مورد توجه قرار می دهند ناهنجاری ها گریبان گیر جامعه انسانی می شود.

فیض اللهی مدیر کل امور اقتصادی ودارائی طی سخنانی برگزاری نماز در اداره کل را یک برکت بزرگ برای همکاران عنوان کرد و افزود:آثار و برکات نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها که با برگزاری آن به صورت جماعت می توان تفکرات فردی را به تفکرات جمعی تبدیل، و از آن بهره جست.

وی متعهد شد کلیه مواردی که ستاد اقامه نماز در مرکز وزارتخانه تنظیم کرده، مرور و در این خصوص ارزیابی هایی که در سال جای وبصورت سیستماتیک ونظاممند، توسط ستاد اقامه نماز استان به این اداره کل ابلاغ می کردد به دقت و به نحو شایسته ای انجام خواهیم داد . .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false