×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ آبان - ۱۳۹۷  
true
false

 مدیر ستاد اقامه نماز ایلام با اشاره به اجرای طرح سفیران صبح در این استان طی سال جاری گفت: روند احیای فریضه اقامه نماز صبح بصورت جماعت در مساجد استان با اجرای این طرح رونق گرفته است.

به گزارش روابط عمومی فیض الله رضایتی گفت: این طرح با هدف احیای نماز صبح در مساجد این استان سال گذشته در تعداد محدودی از مساجد استان اجرا شد که امسال با همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی مرتبط دستاورد بهتری داشته است.
وی ادامه داد: هم اکنون این طرح در هشت مسجد ایلام و ۲ تا سه مسجد در هر شهرستان استان به صورت مستمر اجرا می شود.
مدیر ستاد اقامه نماز ایلام اظهار کرد: این طرح با مشارکت دستگاه هایی نظیر اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات و کانون های مساجد اجرا می شود و برای هر مسجد یک روحانی تعیین شده تا نماز صبح به صورت جماعت در این اماکن اقامه شود.
رضایتی با بیان اینکه مبنای فعالیت این ستاد در سال جاری کیفیت بخشی به برنامه های مساجد است، یادآور شد: تلاش می شود ضمن برنامه ریزی برای افزایش حضور مردم در مساجد روند اقامه نمازهای جماعت بصورت مستمر نیز انجام شود.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون اقامه نماز صبح در بیشتر مساجد استان انجام نمی شود، گفت: طرح سفیران صبح پارسال در ۴۵ مسجد استان اجرا شد که استقبال مطلوبی از آن انجام نگرفت ولی امسال با برنامه ریزی بیشتری در حال انجام است.
مدیر ستاد اقامه نماز ایلام طرح امین شامل سازماندهی نیروهای داوطلب برای ترویج نماز، طرح ملی نیک، طرح هادی، مبین و طرح بیان با هدف ترویج فرهنگ نماز را از دیگر طرح های در دستور کار این ستاد برای ترویج نماز عنوان کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false