×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۷ آذر - ۱۳۹۷  
true
false

 

در این دیداربه منظور بررسی و اظهار نظر در مورد دستور العمل اجرایی وتفاهم نامه توسعه وترویج فرهنگ اقامه نمازدر سازمان ملی استانداردبحث وتبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی وبه منظور بررسی و اظهار نظر در مورد دستور العمل اجرایی وتفاهم نامه توسعه وترویج فرهنگ اقامه نمازدر سازمان ملی استاندارد ، رضایتی مدیر ستاداقامه نماز استان، باخانم همتی مدیر کل استاندارد دیدارنمود.

در ادامه  این دیدار رضایتی مدیر  ستاد اقامه نماز استان  نیز به اهمیت نماز و اقامه آن در اول وقت پرداخت و بیان داشت: هدف کلی نماز باید در ادارات احیاء شود و باید  نماز سرلوحه فعالیت مدیران و کارکنان باشد چرا که فلسفه اسلام  و حکومت اسلامی نیز در همین راستا می باشد.

سپس مدیر کل استاندارد به ارائه گزارشی از فعالیتها ی شورا اقامه نماز دراین اداره کل پرداختند و با حضور اعضاء به بررسی بند های  تفاهمنامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز ارسالی از سازمان ملی استاندارد و نحوه اجرای مطلوب آن پرداختند.

در این جلسه مقرر شد که برگزاری جلسات با زمان اذان و نماز هیچ تداخلی نداشته باشد و با توجه به تاکید مدیر کل  کلیه کارکنان هنگام اذان و اقامه نماز اولویت اول اقامه نماز اول وقت  باشد .

تدوین واجرایی نمودن برنامه اجرایی تفاهم نامه و نیز برنامه تشکیل جلسات شورای اقامه نماز، برگزاری مسابقه نماز بین کارکنان،استعلام موارد لازم وضروری  از سازمان ملی استاندارد ایران به جهت اجرایی شدن تفاهم نامه از دیگر مصوبات این جلسه بود.

ودر پایان توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان ازسه نفر از فعالین نماز این اداره کل به نحو شایسته ای تجلیل به عمل آمد.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false