×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۵ تیر - ۱۳۹۸  
true
false

 

 

 

صبح امروز مدیر عامل شرکت توزیع برق استان به منظور تعامل بیشتر در خصوص ترویج فرهنگ نماز در دستگاه های اجرایی با رضایتی مدیرستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار نمودند..

به گزارش روابط عمومی شیرخانی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان صبح امروز به منظور تعامل بیشتر در خصوص ترویج فرهنگ نماز در دستگاه های اجرایی با رضایتی مدیرستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار نمودند..

در این دیداررضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به دامنه تاثیر واهمیت نمازاول وقت وبه جماعت گفت:فریضه نماز که بر اساس حدیث شریف” ان قبلت قبل ما سوا ” معیار ومیزان قبولی کل اعمال است بایستی در فضای جامعه خصوصا ادارات تبلیغ شود ونسل جوان با این عبادت انسان ساز خو بگیرند .

دراین دیدارتوسط رضایتی از نورمحمدی دبیر ستاد اقامه نماز  اداره کل توزیع برق استان که خود از فعالین اقامه نماز می باشند تجلیل به عمل آمد.

شیرخانی درادامه این دیدار با تاکید بر اهمیت نماز به  عنوان یا دآوری همیشگی خدا باوری در نهاد هر انسان گفت: نماز به عنوان ستون دین نقش بی بدلیلی در ایجاد روحیه خدا باوری و نهادینه کردن سالم زیستیدر انسان دارد.

وی تصریح کرد: انجام و اهتمام به فرایض دیدنی می تواند خط بطلان بر هوای نفس بکشد و جامعه را در مقابل تمامی ها واکسینه نماید . از این رو نماز در صدر تمامی عبادت هاست و هر بار که فرد قامت بندگی می بندد به خود متذکر می شود در وجودش روح پروردگار دمیده شده است.

رییس هییت مدیره شرکت توزیع برق استان با اشاره به اینکه در حال حاضر جامعه مبتلا به برخی بد اخلاقی های اجتماعی شده است، بیان کرد: پدیده شوم سرقت انرژی متاسفانه در برهه حساس کنونی کاری کرده است که همکاران بنده دلسرد شده اند از سویی در مبحث پرداخت به موقع برق بهای مصرفی نیز دچار بحرانیم.

شیرخانی با درخواست از مدیر ستاد اقامه نماز به منظور مطرح نمودن مباحثی همچون حرام بودن سرقت انرژی توسط امامان جماعت بیان نمود: از تریبون الهی نمار می توان برا اصلاح کژی ها بهره جست از این رو صنعت برق نیازمند نگاه ویژه ستاد اقامه نماز در استان است .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false