×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۱ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

در اولين نشست اعضاء شورای ستاد اقامه نمازگزارشي از عملكرد سازمان در خصوص ترويج فرهنگ نماز در سال گذشته ارائه شد.

به گزارش روابط عمومي ستاد اقامه نمازاستان، اولين نشست اعضاء ستاد اقامه نماز و با حضور قيصوري رئیس سازمان ورضایتی مدیرستاد اقامه نماز استان برگزار گرديد.

قيصوري رييس سازمان در اين نشست ضمن تبريك اعياد شعبانيه گفت: با توجه به نقش ويژه سازمان و عضويت در ارزيابي عملكرد دستگاه هاي اجرايي بايد عملكرد سازمان در خصوص ترويج فرهنگ نماز و نمازخواني نسبت به ساير دستگاه ها برتر و سرآمدتر باشد.

وي با تقدير و تشكر از اعضاء ستاد اقامه نماز سازمان، اظهار داشت: با توجه به اينكه سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ايلام در سال ۹۶ به عنوان دستگاه شايسته تقدير ويژه انتخاب شد لذا بايد اعضاء ستاد  با بهره گيري از برنامه ها و تجربيات سنوات قبل راهبردهاي اصلي جهت توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز تعيين نمايند.

رضايتي مدیرستاد اقامه نماز استان نيز در ادامه با تبريك اعياد شعبانيه در خصوص فيوضات نماز جماعت گفت: اقامه نماز بصورت جماعت سعادت دنيوي و اخروي فرد را تضمين مي كند و هرچه هر فرد مسلماني در زندگي حاصل كند نتيجه نماز و توجه به اين فريضه الهي است.

وي با اشاره به جايگاه سازمان مديريت و برنامه ريزي تأكيد كرد: در ارزيابي عملكرد دستگاههاي اجرايي ميزان اهتمام مديران به نماز مدنظر قرار گيرد.

لازم به ذكر است در پايان از خدمات حاج آقا مدرسي در زمينه اقامه نماز جماعت و برپايي مناسبت هاي مذهبي با اهداء لوح تقديرتجلیل بعمل آمد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false