×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۸  
true
false

 

 

جلسه ستاد اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی با حضورمدیر ستاد اقامه نماز استان ، روحانیون ، معاونین ، سایر مسئولین سازمان و اعضای ستاد در محل سالن جلسات سازمان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان، جلسه شورای اقامه نماز سازمان با حضورورضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام وحجت الاسلام ولدبیگی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه وسایر اعضاءدر محل سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی بر گزار گردید .

در ابتدا  مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ضمن خیر مقدم به حضور به موقع اعضاء گفت: با اشاره به توافق نامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز فی مابین وزارت جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز کشور گفت: این تواقنامه باید در پایان سال مستندات اجرایی آن به ستاد اقامه نماز استان و وزارت جهاد کشاورزی ارسال شود.

وی افزود: هدف از بر گزاری  این جلسات تولید فکر و استفاده کردن از روشهای سازنده است و با تولید فکر و برنامه ریزی دقیق باید وضع موجود روز به روز بهتر شود.

سپس حجت الاسلام زنگنه رئیس اداره آموزش عقیدتی مطالبی را در خصوص اهمیت نماز و برگزاری نماز جماعت در سازمان و ادارات تابعه و همچنین فضا سازی و تجهیز نمازخانه ها در ادارات تابعه و مدیریت شهرستان بیان نمودند.

وی در بیانات خود با اشاره به  احادیثی در خصوص نماز به عنوان یک واجب بزرگ الهی و توسعه و ترویج این فریضه مهم الهی: افزود فرهنگ اقامه نماز از نظر دینی و الهی اهمیت فراوانی دارد و آن را از مهمترین برنامه سازمان دانستند. پس می طلبد که نیروهای انسانی و کارکنان را در این راستا تقویت نمائیم .

رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه جلسه وبا اشاره به آیات روح بخش قرآن کریم  إِنَّما وَلِیُّكُمُ اللَّهُ وَ رَسُولُهُ وَ الَّذینَ آمَنُوا الَّذینَ یُقیمُونَ الصَّلاةَ وَ یُؤْتُونَ الزَّكاةَ وَ هُمْ راكِعُونَ؛ و در اثنا نظرات و پیشنهادات اعضای حاضر در جلسه، نکاتی ارزشمند از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت و جایگاه نماز بویژه نماز جماعت ایراد کرد..

ایشان خاطرنشان کردند: ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز یکی از راهکار های ارتقای سلامت اداری است و باید هرچه می توانیم این فرهنگ را در دستگاه های اجرایی ترویج بدهیم.

وی تاکید کرد: یکی از راههای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تامین نیاز های نمازخانه های دستگاه هایاجرایی می باشد و باید اگر ضعفی در این زمینه وجود دارد این کمبود ها و نقص ها جبران شود و عملکرد سایر ادارات استان نیز بررسی و ارزیابی شود.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

false